İstanbul kalabalık ve trafik olarak yoğun bir şehir olduğu için kir ve duman havası ile kaplanan havasında evleriniz daha çok kirlenir ve tozlanır. Bu yüzden halılarınız daha çok bakıma ihtiyaç duyar. İstanbul’da kendi kendinize profesyonelce halınızı yıkamak için uygun ortam bulmanız çok zordur . Ancak halılarınızı temizlemeniz gerekir. Ev ve özellikle iş yerlerinde kullanılan halılar temizlenmek zorundadır. Ayakkabı ile girilen ortamlarda buna daha çok ihtiyaç duyulması firmaların çözüm önerilerini çoğaltmasına neden olmuştur. Bahçeşehir halı yıkama firması size sağlıklı çözüm önerileri sunarak halılarınızı teslim eder.

Başvurularınız sonrasında Bahçeşehir Halı Yıkama tarafından alınan halılar makbuz karşılığında isim ve adres bilgilerinizi içeren bir kayıtla teslim alınır. Bütün halılar üzerinde olan farklı kodlamalar ile halılarınız etiketlenerek yıkama yapılacak fabrikalarımıza getirilir. Bu getirme tamamen ücretsizdir . Kendi servis araçlarımızla haftanın belirli günleri toplanan halılarınız size en geç bir hafta içinde tekrar teslim edilmek üzere işlem yapılarak evlerinizden alınır. Büyük halı yıkama havuzlarına getirilerek el değmeden yapılacak yıkama işlemleri için hazırlanırlar.

Ücretsiz servisimizle adresinizden alınan halılar, tesise geldikten sonra türüne göre uygulanacak işlem belirlenir ve özel makinelerde çırpıldıktan sonra yıkama başlar.

Kimyasal temizleyici yerine kullanılan bitkisel şampuanlar, kapalı kurutma alanları ile insan sağlığına özen gösteren işletme İstanbul halı yıkama firmaları içinde bu özellikleriyle göze çarpmaktadır.

ADNAN KAHVECİ MAHALLESİ ÇALIŞLAR CAD. NO 25 BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL
TESİS : 0212 886 17 23

TOP